E-mail Adresiniz
 
iskilip.com
31.1.2015 
 
Ana Sayfa Haberler Foto Galeri İlanlar  Makaleler  İletişim


  EN ÇOK OKUNANLAR  
 
İLÇE MİLLİ EĞİTİMDE 7 TAYİN
 


  EN ÇOK YORUMLANANLAR  
 
ÖMER KÜÇÇÜK MHP İLÇE BAŞKANI
 

   HABER DETAYI  
 

BURAK AMELİYAT OLDU ! .
Paylaş2 Yazdýr yazdir Arkadaþýna Gönder Tavsiye et 994 Kiþi okudu
 

Allah (c.c ) bir daha sakatlık göstermesin.

Geçtiğimiz hafta İskilipgücü'nün antrenmanında şannsız bir şekilde ayağı kırılan ve hastahaneye kaldırılan Burak Gökmen 17 Şubat 2008 pazar günü akşam saatlerine başarılı bir ameliyet geçirdi. Ortepedi uzmanı sayın Murat Çalbıyık tarafından gerçekleştirilen operasyon 2 saat sürdü.Ameliyat sonrası hastahanede dinlenmeye başlayan sporcu oldukça iyi durumda.Ameliyat sonrası sporcunun ziyaretine giden Takım Genel Sorumlusu Nihat Armutcu ve  Beden Eğitimi öğretmeni Salih Sağır Burağa moral verdiler.

Nihat Hoca " Allah'tan en büyük dileğimiz bu sakatlığın hiç kimsenin başına gelmemesi.Burak çok güçlü bir kişiliğe sahip.Bizim de desteklerimizle en kısa sürede ayağa kalkacak ve formasına kavuşacaktır.İskilipgücü Spor Kulübü olarak çocuğumuzun maddi ve manevi en büyük destekçisiyiz. Kendisi ve alilesine başta olmak üzere camiamıza geçmiş olsun diyorum."dedi.Bir süre hastahanede kalacak olan Burak'ın tedavisine daha sonra evde devam edilecek.

Geçmiş olsu Burak!Allah (c.c ) acil şifalar versin.


 
 
HABER FOTOĞRAF GALERİSİ
 
Yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız


heartbox

28/2/2008
» Çok geçmiş olsun Buraka ...Umarım biranönce eski sağlığına hatta daha iyisine kavusursun..İskilip in senin gibi başarılarıyla övüneceği gençlere ihtiyacı var..

huzur19

20/2/2008
» Burak Kardeş geçmiş olsun..allah acil şifalar versin inş..HsyN..
 

Ana Sayfa Haberler Foto Galeri İlanlar Eğlence İletişim Haber Arşivi RSS