kullanicilar
  Hatırla
Şifre Hatırlat
Resim Kent İskilip
Mürsel  Sümer
Okuma : 231
Prof. Dr. M.Engin  Deniz
Okuma : 1549
erhan  yazgan
Okuma : 1742
yaşar  sever
Okuma : 1747
mehmet  ergin
Okuma : 2982
Dr. Salih  Bardakcı
Okuma : 3089
Yrd.Doç.Dr. Ahmet  Esenkaya
Okuma : 4965
Sabri  Çiçekci
Okuma : 5189
..........................
RECEP ÇATMA; “BİZİ BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ”
BAŞKAN ÇATMA’DAN BAKAN AVCI VE USLU’YA FEN LİSESİ TEŞEKKÜRÜ
İSKİLİPGÜCÜ YAZ FUTBOL AKADEMİSİ BAŞLIYOR
ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİNDEN ANLAMLI DAVRANIŞ
İSKİLİP KAYMAKAMLIĞINDAN BİR PROJE DAHA
  • Belediye Başkanı Recep Çatma göreve başlamasından bu yana sergilediği farklı ve şeffaf belediyecilik anlayışına yeni bir boyut daha ekledi. Başkan Çatma Yerel Seçimlerde verdiği sözleri kırlangıç bayrak yaptırarak ev ve işyerlerine dağıttırıyor.

  • Çeşitli görüşmelerde bulunmak üzere bir haftadır Ankara’da bulunan Belediye Başkanı Recep Çatma İskilip’e Fen Lisesi müjdesi ile döndü.

  • Kurulduğu 2002 yılından bu yana ilçe gençliğine sosyal ve sportif büyük hizmetler veren İskilipgücü Eğitim kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü hizmetlerine devam ediyor.

  • İskilip İbn i Sina Mesleki ve Teknık Anadolu Lisesi öğrencileri ve meslek dersi öğretmeni Sema İNCE tarafından kalp sağlığı haftası dolayısıyla şehir parkında stand açılarak halkın tansiyon ve şeker ölçümü yapıldı.Halktan yoğun ilgi gören sağlık meslek ilk gün için 300 kişinin tansiyon ve şeker ölçümünü yaptı.

  • İskilip Kaymakamlığı tarafından ilçemizde ki tarımsal faaliyetlere destek olmak amacıyla Orta Karadeniz Kalkınma Ajansına 2015 Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında sunulan,  İskilip merkez ve köylerinde gerçekleştirilecek olan “CEVİZ ENVANTER ÇALIŞMASI” projesi OKA Yönetim Kurulu tarafından onaylandı.


REKLAM ALANI


 

video galeri
foto galeri