E-mail Adresiniz
 
iskilip.com
26.1.2015 
 
Ana Sayfa Haberler Foto Galeri İlanlar  Makaleler  İletişim


  EN ÇOK OKUNANLAR  
 
İLÇE MİLLİ EĞİTİMDE 7 TAYİN
 


  EN ÇOK YORUMLANANLAR  
 
ÖMER KÜÇÇÜK MHP İLÇE BAŞKANI
 

   HABER DETAYI  
 

İSKİLİP MARANGOZLAR ODASI MOYAF 2010 FUARINDA .
Paylaş1 Yazdýr yazdir Arkadaþýna Gönder Tavsiye et 967 Kiþi okudu
 

Bu yıl Bursa İnegölde açılan 3.Moyaf Ahşap Makineleri ve Mobilya yan sanayi fuarına İskilip Marangozlar Odası gezi düzenledi. Moyaf 2010 fuarında 150 den fazla yerel ve uluslar arası katılımcıyla 14-18 Mayıs 2010 tarihleri arasında İnegöl’de 24.000 metrekarelik Hikmet Şahin Kültür Parkı Fuar. alanında  Mobilya Komponentleri ve Ağaç İşleri Materyallerinin oluşturduğu yerel ve global şirketlere inanılmaz fırsatlar sundu. İskilip Esnaf Odası Sekreteri Osman ÇABA dan alınan bilgiye göre gerçekleştirilen gezide sabah Bursa’nın tarihi ve turistik mekanları gezilmiş,öğleden sonrada İnegöl fuarında bulunan ahşap sektörüne ait makine teçhizatları ve mobilya yan sanayi stantları gezilerek mesleki bilgi ve tecrübelerin artırılması amaçlanmıştır,geziden memnun bir şekilde İskilip Marangoz esnafı İlçemize dönüş yapmışlardır.


 
 
HABER FOTOĞRAF GALERİSİ
 
Yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız


cevatkaygisiz

19/5/2010
»
Marangozlar odası başkanımızı ve yönetim kurulunu böylesine bir etkinliği düzenlediği için tebrik ediyorum. Fuarlar üreticilerin ihtiyacına dönük doğrudan yerinde bilgi sahibi olmalarını ve işlerine katkı sağlayacak donanım ve malzeme bilgisine sahip olmaları imkânına kavuşturmaktadır.
Oda başkanımız aynı etkinliğini ticaret fuarlarında ilçemizde üretilen ürünleri oda bünyesinde birer numunesini götürmek suretiyle ilçemizin esnafına hem satış hem de tanıtım açısından kazanımlar sağlayabilir. Fuarlar üretici ve tüketicilerin doğrudan buluştukları mekânlardır.
Günümüz koşullarında ise müşteri gruplarına satış yapabilmek için öncelikle bunların tanıtımını etkin bir biçimde gerçekleştirmek ve bu sayede yurtiçi ve yurtdışı pazarlara ulaşmak fuarlar aracılığıyla yapılmaktadır. Fuarlarda müşteri ile direk üreten yüz yüze görüştüğü için ürün tanıtımını yapacağı gibi direk pazarlama imkânına da kavuşacaktır. Saygılarımla.
 

Ana Sayfa Haberler Foto Galeri İlanlar Eğlence İletişim Haber Arşivi RSS