kullanicilar
  Hatırla
Şifre Hatırlat
Resim Kent İskilip
Mürsel  Sümer
Okuma : 82
Prof. Dr. M.Engin  Deniz
Okuma : 1873
erhan  yazgan
Okuma : 2139
yaşar  sever
Okuma : 2104
mehmet  ergin
Okuma : 3369
Dr. Salih  Bardakcı
Okuma : 3490
Yrd.Doç.Dr. Ahmet  Esenkaya
Okuma : 5258
Sabri  Çiçekci
Okuma : 5479
..........................
İSİKİLİP EML YEDAŞ’A ELEKTRİK SATMAYA BAŞLADI
PROF.DR. MUSTAFA ARSLAN’DAN KENT ARŞİVİNE KATKI
Ceviz Envanter Çalışması Projesi”, Proje Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı
BAKANLIK UZMANLARI İSKİLİP’TEYDİ
ALMANYA’DA YENİLENEBİLİR ENERJİ EĞİTİMİ ALDILAR
  • İskilip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Arttırılması projesi kapsamında okula 15 KW’lık Güneş Enerjisi Sistemi ile 3.2 KW’lık Rüzgar Enerjisi Sistemi kurdurdu.
  • İnönü Üniversitesi, İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü öğretim üyesi hemşehrimiz Prof.Dr. Mustafa Arslan Belediye Başkanı Recep Çatma’yı makamında ziyaret etti.

  • İskilip Kaymakamlığı tarafından Orta Karadeniz Kalkınma Ajansına Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında başvurusu yapılan “Ceviz Envanter Çalışması Projesi”, proje tanıtım ve bilgilendirme toplantısı 10 Temmuz 2015 Cuma Günü İskilip Halk Kütüphanesinde yapıldı.

  •  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının ve taşra teşkilatlarının 2016-2018 yıllarını kapsayan bütçesini oluşturmak için Çorum’da gerçekleştirdikleri dört günlük Çalıştayı tamamlayan yetkililer Belediye Başkanı Recep Çatma’nın konuğu olarak İskilip’e geldiler.

  • İskilip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hazırlamış olduğu “Alternatif Enerji Sistemleri” isimli Avrupa Birliği projesi kapsamında katılımcılar Almanya’nın Ludwingshafen şehrinde   

video galeri
foto galeri