E-mail Adresiniz
 
iskilip.com
31.1.2015 
 
Ana Sayfa Haberler Foto Galeri İlanlar  Makaleler  İletişim


  EN ÇOK OKUNANLAR  
 
İLÇE MİLLİ EĞİTİMDE 7 TAYİN
 


  EN ÇOK YORUMLANANLAR  
 
ÖMER KÜÇÇÜK MHP İLÇE BAŞKANI
 

   HABER DETAYI  
 

ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU YÖNETİMİNDEN TEŞEKKÜR PLA .
Paylaş0 Yazdýr yazdir Arkadaþýna Gönder Tavsiye et 4154 Kiþi okudu
 

İskilip Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, okul aile birliği üyeleri yeni yılda birlik yemeğinde bir araya geldiler. Seyirtepe’de akşam yemeğinde bir araya gelen okul idareci, öğretmen ve okul aile birliği üyeleri birlikte yemek yediler. Yemek’te bir konuşma yapan Okul Müdürü Ahmet Sağır konuşmasında;

“Bizleri kırmayarak bu gün aramızda olan bütün arkadaşlarıma ve ailelerine teşekkür ediyorum. Bizler okul olarak hep uyum içerisinde olmaya gayret gösteriyoruz. Bizlerin burada tek bir amacı var okulumuzu en üst seviyelere çıkarmak ve öğrencilerimize en iyi şekilde hizmet edebilmek. Bu gayret ve çabalarımız içerisinde hatalarımız olabilir bunun içinde hepinizden özür diliyorum. Şunu herkesin bilmesi istiyorum ki burada tek bir gayemiz var sizlere ve öğrencilerimize en iyi hizmeti verebilmek.

Ben buradan özellikle bu güne kadar bizlere verdiği destekten dolayı okul aile birliği başkanımız Nejla Nalçacı Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca ne zaman sıkışsak ve okulumuz için kapısını çalsak bizleri geri çevirmeyen okul aile birliği üyemiz Esnaf Şaban Çürük’e bizlere vermiş olduğu maddi ve manevi destekten dolayı kendilerine çok teşekkür ediyor ve bu günün anısına hazırlatmış olduğumuz plaketi kendisine takdim ediyorum.” Dedi.

Plaket almaktan çok memnun olduğunu belirten Şaban Çürük “bizler veliler olarak okullarımıza her zaman destek olmamız gerekir. Bu okullarda öğrenim gören çocuklar hepimizin çocukları bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada üzerime düşen görevi yapmaya hazırım. Bu günde burada sizlerle birlikte olmaktan çok memnun oldum hepinize teşekkür ediyorum.”

 


 
 
HABER FOTOĞRAF GALERİSİ
 
Yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız

 

Ana Sayfa Haberler Foto Galeri İlanlar Eğlence İletişim Haber Arşivi RSS