kullanicilar
  Hatırla
Şifre Hatırlat
Resim Kent İskilip
Mürsel  Sümer
Okuma : 228
Prof. Dr. M.Engin  Deniz
Okuma : 1541
erhan  yazgan
Okuma : 1733
yaşar  sever
Okuma : 1740
mehmet  ergin
Okuma : 2972
Dr. Salih  Bardakcı
Okuma : 3084
Yrd.Doç.Dr. Ahmet  Esenkaya
Okuma : 4960
Sabri  Çiçekci
Okuma : 5186
..........................
ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİNDEN ANLAMLI DAVRANIŞ
İSKİLİP KAYMAKAMLIĞINDAN BİR PROJE DAHA
AVRUPA’DA İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADILAR
39.TURİZM HAFTASI ETKİNLİKLERİ İSKİLİP ŞEHİR PARKINDA DÜZENLENDİ
İSKİLİP MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ AVRUPA’DA İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ ALIYOR.
  • İskilip İbn i Sina Mesleki ve Teknık Anadolu Lisesi öğrencileri ve meslek dersi öğretmeni Sema İNCE tarafından kalp sağlığı haftası dolayısıyla şehir parkında stand açılarak halkın tansiyon ve şeker ölçümü yapıldı.Halktan yoğun ilgi gören sağlık meslek ilk gün için 300 kişinin tansiyon ve şeker ölçümünü yaptı.

  • İskilip Kaymakamlığı tarafından ilçemizde ki tarımsal faaliyetlere destek olmak amacıyla Orta Karadeniz Kalkınma Ajansına 2015 Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında sunulan,  İskilip merkez ve köylerinde gerçekleştirilecek olan “CEVİZ ENVANTER ÇALIŞMASI” projesi OKA Yönetim Kurulu tarafından onaylandı.

  • Erasmus+ Programı kapsamında İskilip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan ve Türkiye Ulusal Ajans’ı tarafından desteklenen, 2014-1-TR01-KA102-001317 numaralı,  “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” isimli proje Almanya’da uygulandı. 

  • İskilip’te 39. Turizm Haftası Etkinliği düzenlendi. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İskilip Kaymakamlığı ve İskilip Belediyesi tarafından İskilip Şehir Parkı’nda

  • Bu güne kadar uyguladığı Avrupa Birliği Projeleri ile ilimizi temsil başarılı bir şekilde temsil eden İskilip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” isimli projeyi Almanya’da uygulamaya başladı.

     


REKLAM ALANI


 

video galeri
foto galeri