kullanicilar
  Hatırla
Şifre Hatırlat
Resim Kent İskilip
Mürsel  Sümer
Okuma : 247
Prof. Dr. M.Engin  Deniz
Okuma : 1593
erhan  yazgan
Okuma : 1780
yaşar  sever
Okuma : 1791
mehmet  ergin
Okuma : 3023
Dr. Salih  Bardakcı
Okuma : 3127
Yrd.Doç.Dr. Ahmet  Esenkaya
Okuma : 5005
Sabri  Çiçekci
Okuma : 5219
..........................
YENİLENEBİLİR ENERJİ EĞİTİMİ İÇİN ALMANYA’YA GİTTİLER
İSKİLİP BELEDİYESİ İFTAR ÇADIRI HAZIRLIKLARINI TAMAMLIYOR
Barış Eczanesi Yeni İş Yerinde Hizmet Vermeye Başladı
Avcılar İskilip’te Düzenlenen Şenlikte Buluştu
250 ORTAOKUL ÖĞRENCİSİ YENİLENEBİLİR ENERJİ EĞİTİMİ ALDI
 • İskilip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan “Alternatif Enerji Sistemleri” isimli Avrupa Birliği Projesi uygulaması 7-20 Haziran 2015 tarihleri arasında Almanya’nın Ludwingshafen şehrinde gerçekleştirilecek. Proje kapsamında yurtdışında yenilenebilir enerji konusunda eğitimler alacak olan katılımcılara eğitimlerin yanında diğer alternatif enerji sistemleri konusunda kurum ziyaretleri gerçekleştirecekler.

 • İskilip Belediyesi tarafından her yıl Mübarek Ramazan Ayında kurulan İftar çadırı hazırlıkları devam ediyor. Sosyal Belediyecilik gereği Belediyemizin öncülüğünde ve hayırseverlerin destekleri ile Ramazan ayı boyunca her gün ortalama 700 kişinin..

   

 • İskilip’te uzun yıllardır hizmet veren Eczacı Barış Türkçü’ye ait Barış Eczanesi hastane yolu üzerinde bulunan yeni iş yerine taşındı.

   

 • İskilip Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından düzenlenen trap ve tek kurşun atış yarışmaları, Sanayi Sitesi Anadolu Öğretmen Lisesi Yanı Jandarma Atış Alanı’nda düzenlendi. 180 kişinin katıldığı yarışmalar...

   

 • İskilip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilçede bulunan ortaokul öğrencilerine yönelik meslek tanıtım günleri düzenledi. 


REKLAM ALANI


 

video galeri
foto galeri