kullanicilar
  Hatırla
Şifre Hatırlat
Resim Kent İskilip
Mürsel  Sümer
Okuma : 250
Prof. Dr. M.Engin  Deniz
Okuma : 1595
erhan  yazgan
Okuma : 1784
yaşar  sever
Okuma : 1794
mehmet  ergin
Okuma : 3025
Dr. Salih  Bardakcı
Okuma : 3132
Yrd.Doç.Dr. Ahmet  Esenkaya
Okuma : 5010
Sabri  Çiçekci
Okuma : 5222
..........................
ALMANYA’DA ELEKTRİK ARAÇLARI İNCELEDİLER
TGRT HABER TELEVİZYONU BAŞKAN ÇATMA İLE RÖPORTAJ YAPTI
YENİLENEBİLİR ENERJİ EĞİTİMİ İÇİN ALMANYA’YA GİTTİLER
İSKİLİP BELEDİYESİ İFTAR ÇADIRI HAZIRLIKLARINI TAMAMLIYOR
Barış Eczanesi Yeni İş Yerinde Hizmet Vermeye Başladı
  • İskilip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yürütülen “Alternatif Enerji Sistemleri” isimli Avrupa Birliği projesi Almanya’da uygulanmaya başlandı.

  •          TGTR Haber Televizyonu hafta sonu İskilip’e gelerek Belediye Başkanı Recep Çatma ile makamında röportaj gerçekleştirdi.

  • İskilip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan “Alternatif Enerji Sistemleri” isimli Avrupa Birliği Projesi uygulaması 7-20 Haziran 2015 tarihleri arasında Almanya’nın Ludwingshafen şehrinde gerçekleştirilecek. Proje kapsamında yurtdışında yenilenebilir enerji konusunda eğitimler alacak olan katılımcılara eğitimlerin yanında diğer alternatif enerji sistemleri konusunda kurum ziyaretleri gerçekleştirecekler.

  • İskilip Belediyesi tarafından her yıl Mübarek Ramazan Ayında kurulan İftar çadırı hazırlıkları devam ediyor. Sosyal Belediyecilik gereği Belediyemizin öncülüğünde ve hayırseverlerin destekleri ile Ramazan ayı boyunca her gün ortalama 700 kişinin..

     

  • İskilip’te uzun yıllardır hizmet veren Eczacı Barış Türkçü’ye ait Barış Eczanesi hastane yolu üzerinde bulunan yeni iş yerine taşındı.

     


REKLAM ALANI


 

video galeri
foto galeri